Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Vimperk / referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví

referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Město Vimperk nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici referent odboru sociálních věcí a zdravotnictví. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením 25 280 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Město Vimperk, okres Prachatice. Nástup možný od 1.9.2024. Další informace vám poskytne Mgr. Jana Korbelová, tel.: 725 043 967, 388 459 029.

Poznámka zaměstnavatele

Informační náplň práce:- sociálně-právní ochrana dětí se zaměřením na sociální kuratelu dětí a mládeže (péče o děti vyžadující zvýšenou pozornost, děti týrané, zneužívané a zanedbávané)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Za bezúhonnou podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.

Zájemce podá písemnou přihlášku. Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče,
- datum a místo narození uchazeče,
- státní příslušnost uchazeče,
- místo trvalého pobytu uchazeče,
- číslo občanského průkazu uchazeče,
- datum a podpis uchazeče,
- telefonní, popř. e-mailové spojení.

K přihlášce se připojí tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech dovednostech,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, možno získat na MěÚ Vimperk ihned výstupem Czech POINTU (tel.: 380 070 348),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Další požadavky:
Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - obory zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální péči, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost. Práce na PC (Internet, MS Office, spisová služba); znalost zákona 359/1999 Sb. výhodou, rychlá orientace v pracovní problematice; schopnost samostatné práce; schopnost jednání s lidmi; časová flexibilita; ochota se dále vzdělávat; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič); praxe v oboru a ve veřejné správě vítána; zvláštní odborná způsobilost výhodou.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nebo osobně doručte nejpozději do 20.06.2024
do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Vimperk, Steinbrenerova 6, 385 17 Vimperk. Uzavřenou obálku označte heslem: "NEOTVÍRAT, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - ODBOR SOCIÁLNÍCH VĚCÍ A ZDRAVOTNICTVÍ".

Podrobnější informace podá: Mgr. Jana Korbelová - vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, tel: 388459029, mob: 725043967

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Město Vimperk
Místo výkonu práce: Vimperk
Platové ohodnocení: 25 280 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Korbelová, vedoucí odboru sociálních věci a zdravotnictví
Telefon: 725 043 967, 388 459 029

Referenční číslo ÚP: 29504500768
Poslední aktualizace: 5. 6. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů