Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Prachatice / Lékař absolvent na radiodiagnostickém oddělení

Lékař absolvent na radiodiagnostickém oddělení

Nemocnice Prachatice,a.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Lékař absolvent na radiodiagnostickém oddělení. Práce na zkrácený úvazek v nepřetržitém provozu. Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Nemocnice Prachatice,a.s., okres Prachatice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 15.3.2021. Další informace Vám poskytne Lucie Bicanová.

Zaměstnavatel: Nemocnice Prachatice,a.s.
Místo výkonu práce: Prachatice
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

Na našem RDO v prachatické nemocnici se nestanete "jen popisovačem snímků".
Kromě klasické radiologie a CT se významně specializujeme na SONO diagnostiku. V Ultrazvukové diagnostice poskytujeme naší nemocnici plný servis. To znamená, že vyšetřujeme všechny pacienty z ambulantních pracovišť, urgentního příjmu, doplňujeme diagnostiku hospitalizovaných, sledujeme pooperační stavy. Provádíme intervenční výkony (biopsie, punkce, drenáže) navigované SONO, nebo CT, někdy i kombinací obou těchto zobrazovacích metod. V našem týmu se pak jednotlivě subspecializujeme v SONO diagnostice kloubů, prsních žláz, nebo například předoperační vyšetření žilní insuficience dolních končetin. Nově intenzivně pracujeme na zavedení CEUS (Contrast enhancement ultrasound).
Všichni lékaři RDO se účastní klinicko-radiologických vizit, kde konzultujeme další postupy diagnostiky a léčby pacientů. To všechno znamená, že většina pacientů nás jako radiology zná osobně. Konzultujeme s nimi jejich nálezy, navrhujeme další možnosti diagnostiky a léčby, to vše ve spolupráci s jejich indikujícími lékaři. Ostatně jako jediné RDO pracoviště poskytujeme tento servis celému spádu okresních ambulantních pracovišť a v určitých subspecializacích takto fungujeme v rámci Jihočeského kraje.
Hledáme lékaře, kterého obor zobrazovacích metod oslovil, je komunikativní, s ambicemi se vzdělávat a přitom zároveň chce žít na menším městě v Jižních Čechách, které je však v dojezdu 40 minut od krajské metropole, ale stejně tak daleko nebo možná blíž od vyhlášených turistických cílů Šumavy.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání, Specializovaná způsobilost v oboru dle zákona č. 95/2004 Sb., vhodné pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody: Zajímavá a pestrá práce na plný nebo zkrácený úvazek, 5 dní dovolené navíc, akce pro zaměstnance a jejich rodiny, výborné podmínky pro odborný růst, mateřská školka v areálu nemocnice s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně, odměny k pracovním a životním výročím, dotované závodní stravování, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny, možnost ubytování
Kontakt: Bicanová Lucie, tel.: 388600290, e-mail: bicanova@nempt.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Bicanová
Telefon: 702236509
E-mail: bicanova@nempt.cz

Referenční číslo ÚP: 16636250781
Poslední aktualizace: 11.3.2021

Podobné pracovní nabídky

Nemocnice Prachatice,a.s. – Prachatice
11.3.2021 · 35 000 Kč
BH - Nemocnice Vimperk a.s. – Vimperk
29.3.2021 · 60 000 Kč
Nemocnice Prachatice,a.s. – Prachatice
11.3.2021 · 35 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 18.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů